DJ Steve
Zvuk, Svetlo, Pódium,DJ, Karaoke

PONUKA A CENY

 

DJ, KARAOKE, OZVUČNIE, OSVETLENIE, PÓDIUM...

KONGRES, SEMINÁR, FIREMNÁ AKCIA, SVADBA,  OSLAVA, VEČIEROK, MÓDNA PREHLIADKA,
TEAMBUILDING, VÝSTAVA a pod.

Svadby a nenáročné akcie si, ako každý dobrý DJ, "obskáčem" sám. Pri väčších akciach sme zohraný tím a s ním zabezpečujem kompletné služby v oblasti ozvučenia, osvetlenia, stavby hliníkových konštrukcií a pódia. Zrealizujeme akcie pre pár desiatok osôb až po kongres alebo seminár s celovečerným programom pre stovky ľudí. Všetka technika a vybavenie je v našom osobnom vlastníctve. Nič si nemusíme prenajímať a to nám zabezpečuje priaznivú cenovú politiku k našim zákazníkom. K profi technike patrí aj vyškolený a hlavne skúsený personál pre hladký chod vašich akcií.

CENNÍK

SVADBA, OSLAVA ZÁKLAD: Moderujúci DJ, zvuk, prenosný mikrofón, dva rotačné svetelné efekty, 4x LED BAR, nedusivá hmala, pesničky na želanie, hranie do 3.h ráno :-) CENA 390€ pitok a sobota, iné dni 350€.  Základný balík zo základným osvetlením.

SVADBA, OSLAVA KLASIK: Moderujúci DJ, zvuk, 2x prenosný mikrofón, rotačné lúčové svetelné efekty, nasvietenie sály             16x LED BAR nasvietenie miestnosti, nedusivá hmla, pesničky na želanie. CENA 450€ piatok a sobota, iné dni 390€. Balík vhodný pre náročnejších klientov spĺňajúci súčastný svadobný trend. Budete milo prekvapený.

SVADBA, OSLAVA MEGASHOW: DJ+ 1 technik, pódium, hliníkové konštrukcie, nasvietenie sály až 50x LED PAR a LED BAR, svetlá beem, rotačné hlavy ADJ INNO SPOT ELITE, professionálne ozvučenie akejkoľvek kapely, videoprojekcia, karaoke, proste MEGASHOW podľa vašich prianí vyskladaná namieru. CENA od 750 €.

SVADBA, OZVUČENIE SVADOBNÉHO OBRADU: Dva až tri prenosné mikrofóny na elegantných statívoch, Repro FBT, hudba na príchod Wedding March a hudobný podmaz. Možnosť napojiť kláves . Orientačná cena 90€  podľa náročnosti a podmienok. Ak sa nachádza obrad mimo miesta konania oslavy, musím zabezpečiť dalšieho človeka na obsluhu.

 

FIREMNÝ VEČIEROK ZÁKLAD: DJ, zvuk, prenosný mikrofón, dva rotačné svetelné efekty, 4x LED PAR a 2x LED BAR, nedusivá hmala, pesničky na želanie :-) CENA v týždni 260€ za 6h produkcie + 40€ hodina nadčas. Soboty bývajú väčšinou mnoho mesiacov vopred rezervované na svadby. Cena za firemnú akciu v sobotu sa dohodne individuálne ak bude k dispozícii voľný termín.

FIREMNÝ VEČIEROK PROFI: DJ, zvuk, 2x prenosný mikrofón, 4x rotačné svetelné efekty, nasvietenie sály 12 až 16 x LED PAR, 4x LED BAR, nedusivá hmla, pesničky na želanie. CENA v týždni 350€  za 8 hodín. Cena za firemnú akciu v sobotu sa dohodne individuálne ak bude k dispozícii voľný termín.

FIREMNÝ VEČIEROK MEGASHOW: DJ + technici podľa náročnosti, pódium, hliníkové konštrukcie, nasvietenie sály 50x LED PAR a LED BAR, svetlá beem, rotačné hlavy ADJ INNO SPOT ELITE, professionálne ozvučenie akejkoľvek kapely, videoprojekcia, madonny pre moderátorov, karaoke, proste MEGASHOW podľa vašich prianí vyskladaná namieru.  CENA od 800€.

KARAOKE: Doplatok za karaoke v rámci hore uvedených balíkov je  len 70€. Balík karaoke môže poslúžiť aj ako bonus pri väčších objemoch alebo pravidelnejších hraniach pre stáleho klienta.

Karaoke s videoprojekciou je dnes už bežná forma zábavy pri spoločenských udalostiach s večerným programom. Projektorom je na plátno premietaný text, ak by spevák náhodou pozabudol slová. Presné sekcie, synchronizáciu textu a hudby ukazujú farebne odlíšené písmená, aby bolo jasné, kde sa práve spevák nachádza. V hre je dvojica kvalitných vysielačkových mikrofónov pre tých, čo majú radi duety :-) Ku spevu je možné pridať aj efekty ako HALL, REVERB, CHOROUS, ECHO, ktoré dotvoria hlas, aby znel ako profesionálnym spevákom a speváčkam.

Obrovský výber z tisícov piesní slovenských, českých a svetových bude vyhovovať aj najnáročnejšiemu spevákovi. Podklady sú profesionálne vytvorené a s licenciou poctivo zakúpené.

OZVUČENIE ĽUDOVEJ HUDBY 

Pokiaľ by ste potrebovali ozvučiť na akcii ľudovú hudbu zabezpečím komletné ozvučenie zo zosnímaním cimbalu, huslí, violy, kontrabasu a ďalších nastrojov. Cena od 150€ podľa náročnosti a času.

PÓDIUM 

Cena prenájmu na jeden začatý deň je 10€ za meter štvorcový pri odbere viac ako 10 ks pódiových dosiek s rozmermi 2m x 1m. Pri menších množstvách sa cena dohodne individuálne. Cena za dva schodíky ku pódiu 20€. Lemovacia čierna sukňa zakrývajúca podpódiový priestor  1€ bežný meter.

Pri módnych prehliadkach je možné využiť potiahnutie pódia bielou nášlapnou vrstvou BALETIZOL na ktorej sa modelkám nešmýka a takisto si ju budú pochvaľovať aj fotografi. Cena za 1m2 1,5€

SILVESTROVSKÝ VEČER je len jeden v roku. Zabezpečím kompletný Silvestrovský hudobný program s technickým suportom. Cena podľa požiadaviek a náročnosti klienta.

DOPRAVA v rámci Liptova, Nízkych Tatier  zadarmo. Inak 0,2€ / km.

Pri svadbách po celej SR nevyžadujem nocľah. Po skončení sa ide domov. Mám rodinu a rád sa k nej vraciam :-).