DJ Steve
Zvuk, Svetlo, Pódium,DJ, Karaoke

DJ STEVE

 

DJ STEVE

Dovoľte aby som sa Vám predstavil. 

Moje meno je Štefan Šlauka, pochádzam z Liptova a žijem v Liptovskom Mikuláši, najkrajšom kúte Slovenska :-)                         

Som profesionálny DJ a mnohokrát popri práci aj moderátor "vraj s veľmi dobre znejúcim rádiovým hlasom" :-) s 22-ročnou praxou, špičkovou zvukovou a svetelnou technikou, pôsobiaci po celom Slovensku.
Na konte mám približne 4000 hudobných akcií najrôznejších žánrov a druhov vrátane technického zabezpečenia svadieb, firemných akcií, športových hier, ozvučení koncertov a vystúpení realizovaných v
prestížnych hoteloch, hradoch, zámkoch, kaštieľoch, reštauráciach, kultúrnych domoch. Vždy k plnej spokojnosti klienta.

Za dve desaťročia som nazbieral veľmi veľa skúseností, ktoré mi umožňujú niektoré situácie predvídať a doslova plniť ľuďom ich priania ešte pred tým, ako ich vyslovia. 
Dobrý DJ je vždy dva kroky pred ostatnými. Či sa jedná o správny výber hudby, pripravenie toho správneho džingla, podmazu alebo pridávanie hlasitosti mikrofónu, stlmenie svetelných efektov ale aj reakcií cez mikrofón a to všetko bez rušivých efektov.

Aj vašu svadbu rád zmením na tanečnú párty, ale zachovám jej punc slávnosti a jednej z najkrajších udalostí v živote dvoch ľudí tak, aby každý hosť odchádzal od vás s dobrým pocitom.

 

Ponuka

V štandardnej ponuke je zahrnuté kompletné nasvietenie miestnosti, sál, vestibulov, chodieb, vchodov vrátane exteriérov  LED PAR reflektormi s nespočetnými farebnými možnosťami (Pozrite  si fotografie v mojej galérii). Maximálny počet LED PAR + LED BAR reflektorov je 50 ks. Rôzne disko svetlá QUAD PHASE, SCAN FLOWER, MOON FLOWER, MOON SCAN atď. vytvárajúce silné a efektné lúče pohybujúce sa v rytme hudby. Možnosť využiť ponuku svetiel  beem wash, Inteligentné rotačné hlavy ADJ INNO SPOT ELITE. Hazer s nedusivou jemnou hmlou dotvorí atmosféru na tanečnom parkete. Po dohode je možné dodať RG LASER 250mW alebo 3W RGB Laser Laserworld, bublinkostroj, konfety ohňové sviece ... 

Veľmi krásna dekorácia je aj UV svetlo, ktoré zvýrazní biele oblečenie. Nevesty pozor! V bielych svadobných šatách budete žiariť ako nikdy pred tým :-)

Ďalej ponuka zahŕňa kompletné kvalitné výkonné ozvučenie FBT od najmenších miestností až po obrovské sály do výkonu 25kW s  kvalitnými bezdrôtovými mikrofónmi Sennheiser na príhovory a vyhlásenia.

A samozrejme vždy v predstihu pripravený DJ v plnej pohotovosti počas celého večera reagujúci na podnety publika s hudobnou dramaturgiou adekvátnou spoločnosti a udalosti, na ktorej sa práve nachádza.

Pokiaľ radi spievate, tak vás za malý príplatok poteší KARAOKE s kopou českých, slovenských a svetových hitov s textom premietaným videoprojektorom na plátno. Ako bonus ku kraoke ponúkam možnosť nechať bežať vaše obľúbené fotky ako slide show na plátne počas celého večera.

Máte pozvaného zaujímavého hudobného hosťa ako hudobnú hviezdu večera a treba jej urobiť zvuk? Ozvučíme komletne celú kapelu, aj keby to mal byť 12 členný Polemic :-)
 
Pre lepšiu orientáciu pozrite cenník a ponuku.
Na výber máte tri balíky odstupňované podľa náročnosti klienta.
 

 Viac ako 20 rokov skúseností...

Môj hudobný archív siaha už od 30. rokov minulého storočia cez dixielandy, rock'n'roll, twist, jive, rock, hard rock, Česko-Slovenské hity, funky, ľudovky, východniarske ľudovky, cigánske skladby,rád hrám Kandráčovcov a Kollárovcov, roky 80's a 90's a samozrejme nechýbajú ani najnovšie súčasné komerčné ale aj klubové hity. To mi umožňuje prispôsobiť sa každej vašej hudobnej požiadavke. Pre najmenšie deti mám pripravené kolo s detskými pesničkami ala spievankovo.
Môj špecifický mikrofonický hlas vás bude sprevádzať celou svadbou od prvého pozvania na tenčný parket až po rozlúčenie sa ráno a poďakovanie.

Vsaďťe na kvalitu a dve desaťročia skúseností.

S úctou a s pozdravom.

DJ Steve    Štefan Šlauka

Nahliadnite do môjho stručného zoznamu eventov a firemiek. Tento výpis je len malá kvapka z množstva akcií.

Moderovanie BMW X-drive aréna, Jasná v rokoch 2013 až 2019
Pravidelné hranie v najluxusnejšom hoteli Kempinski Štrbské Pleso afterparty po koncertoch takých telies ako:
Olympic, David Koller - Lucie, Ivan Tásler IMT Smile, Miroslav Žbirka, Richard Müller, Karel Gott, Michal David, Lucie Bílá, Robo Grigorov, Hana Zagorová...
Pravidelné účinkovanie na párty hlavne v Tatranských hoteloch:
Hotel Permon Podbanské
Tatralandia Holiday Village
Happyend Jasná
CKM Juniorhotel Jasná
Grand Hotel Jasná
, Hotel Residence, Hotel Galileo...

Ale aj eventy svetových a domácich spoločností.
SIEMENS
PANASONIC
IBM
,DELL,HP,MICROSOFT
BAYER
ZENTIVA
KOLOPLAST
NOBASIL
SLOVNAFT
BRAMAC
MAKITA
JCB
,TUV
SEAT
ŠKODA
AUDI
BMW
JEEP
RENAULT
MAZDA
WALMARK
ORANGE
O2
Právnická Komora Slovenska
Ples Slovenskej Motocyklovej Federácie
OPAVIA
BECHEROVKA
Zväz kardiológov Slovenska
SPP - západná divízia
Národná Banka Slovenska - gardenparty 600 ľudí
ALLIANZ
KOOPERATÍVA
GEBERIT
PFIZER
SKANSKA
SLSP
ROCHE
JENSEN & ZILLAG
NEW YORKER
JAGERMEISTER TOUR 2005, 2006,
GABOR SHOES
TV JOJ
Ďurďovský Výstrek (Fun Rádio)
Diskotéky rádia REBECA
TESCO otváracie akcie
LIDL
COOP JEDNOTA
PROCTER & GAMBLE
Asociácia Dodávateľov Liekov ADL 15. výročie
UNICREDIT BANK
Agentúra MONARCH
Agentúra ROWEX
Mnoho krát DJ Hry Komunikácie Art Active
OVB GENERALI
NOVARTIS
RAVEN

...a stovky ďalších spokojných klientov a partnerov.