DJ Steve
Zvuk, Svetlo, Pódium,DJ, Karaoke

CENNÍK A TERMÍNY

 

DJ, KARAOKE, OZVUČNIE, OSVETLENIE, PÓDIUM...

KONGRES, SEMINÁR, FIREMNÁ AKCIA, SVADBA,  OSLAVA, VEČIEROK, MÓDNA PREHLIADKA,
TEAMBUILDING, VÝSTAVA a pod.

Svadby a nenáročné akcie si, ako každý dobrý DJ, "obskáčem" sám. Pri väčších akciach sme zohraný tím a s ním zabezpečujem kompletné služby v oblasti ozvučenia, osvetlenia, stavby hliníkových konštrukcií a pódia. Zrealizujeme akcie pre pár desiatok osôb až po kongres alebo seminár s celovečerným programom pre stovky ľudí. Všetka technika a vybavenie je v našom osobnom vlastníctve. Nič si nemusíme prenajímať a to nám zabezpečuje priaznivú cenovú politiku k našim zákazníkom. K profi technike patrí aj vyškolený a hlavne skúsený personál pre hladký chod vašich akcií.

CENNÍK

SVADBA, OSLAVA ZÁKLAD: Moderujúci DJ, zvuk, prenosný mikrofón, dva rotačné svetelné efekty, 4x LED BAR, nedusivá hmala, pesničky na želanie, hranie do 3.h ráno :-) CENA 390€ pitok a sobota, iné dni 350€.  Balík je vhodný pre nenáročných klientov.

SVADBA, OSLAVA KLASIK: Moderujúci DJ, zvuk, 2x prenosný mikrofón, rotačné lúčové svetelné efekty, nasvietenie sály 16x LED PAR a 4x LED BAR nasvietenie miestnosti, nedusivá hmla, pesničky na želanie a hranie bez príplatku až do 5.h ráno. CENA 450€ piatok a sobota, iné dni 390€. Balík vhodný pre náročnejších klientov spĺňajúci súčastný svadobný trend. Budete milo prekvapený.

SVADBA, OSLAVA MEGASHOW: DJ+ 1 technik, pódium, hliníkové konštrukcie, nasvietenie sály až 50x LED PAR a LED BAR, svetlá beem, rotačné hlavy ADJ INNO SPOT ELITE, professionálne ozvučenie akejkoľvek kapely, videoprojekcia, karaoke, proste MEGASHOW podľa vašich prianí vyskladaná namieru. CENA od 800 €.

SVADBA, OZVUČENIE SVADOBNÉHO OBRADU: Dva až tri prenosné mikrofóny na elegantných statívoch, Repro FBT, hudba na príchod Wedding March a hudobný podmaz. Možnosť napojiť kláves . Orientačná cena 90€  podľa náročnosti a podmienok. Ak sa nachádza obrad mimo miesta konania oslavy, musím zabezpečiť dalšieho človeka na obsluhu.

 

FIREMNÝ VEČIEROK ZÁKLAD: DJ, zvuk, prenosný mikrofón, dva rotačné svetelné efekty, 4x LED PAR a 2x LED BAR, nedusivá hmala, pesničky na želanie :-) CENA v týždni 260€ za 6h produkcie + 40€ hodina nadčas. Soboty bývajú väčšinou mnoho mesiacov vopred rezervované na svadby. Cena za firemnú akciu v sobotu sa dohodne individuálne ak bude k dispozícii voľný termín.

FIREMNÝ VEČIEROK PROFI: DJ, zvuk, 2x prenosný mikrofón, 4x rotačné svetelné efekty, nasvietenie sály 12 až 16 x LED PAR, 4x LED BAR, nedusivá hmla, pesničky na želanie. CENA v týždni 350€  za 8 hodín. Cena za firemnú akciu v sobotu sa dohodne individuálne ak bude k dispozícii voľný termín.

FIREMNÝ VEČIEROK MEGASHOW: DJ + technici podľa náročnosti, pódium, hliníkové konštrukcie, nasvietenie sály 50x LED PAR a LED BAR, svetlá beem, rotačné hlavy ADJ INNO SPOT ELITE, professionálne ozvučenie akejkoľvek kapely, videoprojekcia, madonny pre moderátorov, karaoke, proste MEGASHOW podľa vašich prianí vyskladaná namieru.  CENA od 800€.

KARAOKE: Doplatok za karaoke v rámci hore uvedených balíkov je  len 70€. Balík karaoke môže poslúžiť aj ako bonus pri väčších objemoch alebo pravidelnejších hraniach pre stáleho klienta.

Karaoke s videoprojekciou je dnes už bežná forma zábavy pri spoločenských udalostiach s večerným programom. Projektorom je na plátno premietaný text, ak by spevák náhodou pozabudol slová. Presné sekcie, synchronizáciu textu a hudby ukazujú farebne odlíšené písmená, aby bolo jasné, kde sa práve spevák nachádza. V hre je dvojica kvalitných vysielačkových mikrofónov pre tých, čo majú radi duety :-) Ku spevu je možné pridať aj efekty ako HALL, REVERB, CHOROUS, ECHO, ktoré dotvoria hlas, aby znel ako profesionálnym spevákom a speváčkam.

Obrovský výber z tisícov piesní slovenských, českých a svetových bude vyhovovať aj najnáročnejšiemu spevákovi. Podklady sú profesionálne vytvorené a s licenciou poctivo zakúpené.

OZVUČENIE ĽUDOVEJ HUDBY 

Pokiaľ by ste potrebovali ozvučiť na akcii ľudovú hudbu zabezpečím komletné ozvučenie zo zosnímaním cimbalu, huslí, violy, kontrabasu a ďalších nastrojov. Cena od 150€ podľa náročnosti a času.

PÓDIUM 

Cena prenájmu na jeden začatý deň je 10€ za meter štvorcový pri odbere viac ako 10 ks pódiových dosiek s rozmermi 2m x 1m. Pri menších množstvách sa cena dohodne individuálne. Cena za dva schodíky ku pódiu 20€. Lemovacia čierna sukňa zakrývajúca podpódiový priestor  1€ bežný meter.

Pri módnych prehliadkach je možné využiť potiahnutie pódia bielou nášlapnou vrstvou BALETIZOL na ktorej sa modelkám nešmýka a takisto si ju budú pochvaľovať aj fotografi. Cena za 1m2 1,5€

SILVESTROVSKÝ VEČER je len jeden v roku. Zabezpečím kompletný Silvestrovský hudobný program s technickým suportom. Cena podľa požiadaviek a náročnosti klienta.

DOPRAVA v rámci Liptova, Nízkych Tatier  zadarmo. Inak 0,2€ / km.

Pri svadbách po celej SR nevyžadujem nocľah. Po skončení sa ide domov. Mám rodinu a rád sa k nej vraciam :-).

 

VOĽNÉ TERMÍNY V ROKU 2019

Sú sobotňajšie SVADOBNÉ dátumy ktoré sú neobsadené alebo ich mám už obsadené ale viem Vám na ne dohodiť skúsených kolegov za ktorých sa môžem zaručiť. Informujte sa mailom alebo telefonicky o dostupnosti jednotlivých termínov.

Aktualizované 13.1. 2019.

Január: 19. 26.

Február: 2. 9. 

Marec:

Apríl: 6. 13. 27.

Máj: 4.

Jún: 1.

Júl: 

August: 

September:  7. 14.

Október:

November:

December: 

Silvester:

 

Pokiaľ chystáte svadbu v roku 2019 informujte sa lebo niektoré termíny sú už rezervované.